betonowe meble na zamówienie poznań

Meble betonowe na zamówienie

meble betonowe poznań

Meble betonowe od Modernfloor z Poznania to zupełnie nowa odsłona architektury użytkowej. To proste i nowoczesne formy zamknięte w wytrzymałym surowcu, które sprawdzą się w ogrodzie, biurze a nawet w domu, nadając wyjątkowy styl dekoracyjny.

Meble betonowe jak sama nazwa wskazuje wykonane są z betonu, dzięki czemu, oprócz oryginalnemu wyglądowi, otrzymujemy ogromną wytrzymałość i odporność na codzienne użytkowanie.


Meble są wytrzymałe na zarysowania, plamy czy odbarwienia oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne i wilgoć. Jednocześnie są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji.
meble betonowe poznań

Meble betonowe - nowoczesne i tradycyjne kształty wykończenia

Meble wykonane są z lekkiego betonu, wzmacnianego łączeniem zbrojeniowym, dzięki czemu prezentują się niezwykle smukło i nie przytłaczają swoim wyglądem.

Beton jest łatwy w formowaniu i nadawaniu kształtów, dzięki czemu projektując meble możemy uzyskać ciekawe i nowoczesne wzory i detale.

W naszej pracowni w Poznaniu wykonujemy meble betonowe na zamówienie, w dowolnym kształcie i wymiarach. Jesteśmy w stanie wyprodukować standardowe meble betonowe takie jak stoły, krzesła, stoliki kawowe, czy regały i biurka, ale również sprostamy bardziej wymagającym projektom.
betonowe meble na zamówienie poznań